Leola 101

16. oktoobril 2021 täitus 101 aastat korporatsioon Leola asutamisest.
Nüüd sammume üheskoos juba Leola uue sajandi teist aastat!
Hea meestudeng! Distantsõpe, kodukontor, sotsiaalse suhtluse puudumine ja raskused uute sõprade leidmisel — kui oled kõigest sellest tüdinenud, siis tule vaata lähemalt, kuidas korp! Leola saab sulle siin abiks olla.
Loe altpoolt lähemalt!
Vivat, crescat, floreat korp! Leola in aeternum!   Sõpruskond kogu eluks!

Milleks on külalisõhtud

Külalisõhtu (vahel võib-olla nimetame seda ka "avatud uste päevaks") on mõeldud selleks, et iga tudeng või juba ülikooli läbinud mees, saaks tulla meie tegevusega tutvuma. Kui keegi on mõelnud, kas liituda mõne korbiga või mitte, siis saab ta sel päeval tulla tutvuma korporatsioonidest just Leolaga. Kui keegi pole üldse korporatsioonidest varem midagi kuulnud, siis on see hea võimalus tulla ja esimene tutvus teha — kasvõi silmaringi laiendamise mõttes.

Mis külalisõhtul toimub

Kuigi oleme viinud läbi külalisõhtuid erinevates asukohtades ja erinevates vormides, siis kõige tavalisem külalisõhtu vorm on meil — õllelaud. See tähendab, et meie ruumides leiab aset üks selline korporatsioonides üpris tavaline õlleõhtu. Laual on õlu ja snäkid. Tõenäoliselt lauldakse. Räägime oma tegemistest — mis üritusi meil üldse toimub ning kuidas me oma liikmete aega rohkem või vähem põnevalt sisustame. Võimalik, et leiab aset ka mõni huvitav ja üldhariv ettekanne...
Õhtu jooksul saad teada, mis on üliõpilaskorporatsioonid ja -seltsid (ehk nö akadeemilised tudengiorganisatsioonid). Kui külalisõhtu Sinus liitumise huvi ei tekita, siis oled vähemasti kogemuse võrra rikkam.