Leolast » Liikmetele Kontakt
Ajalugu
Teated
Liitumine »
Liikmed
Ametimehed
Lingid
» Leolast » Liitumine

Liitumine

Iga semestri alguses toimuvad meil külalisõhtud, mis pakuvad huvilistele võimalust tutvuda meie tegevusega. Kui sa ei ole korporatsioonidest varem midagi kuulnud, või oled kuulnud, aga tõenäoliselt midagi eelarvamuslikku, siis ei tee paha, kui tuled kohale ja vaatad oma silmaga lähemalt, kes me oleme ja millega tegeleme.

2018. aasta kevadsemestri külalisõhtud korp! Leolas:
24. veebruaril kell 12.00
2. märtsil kell 20.00

Külla võib meile tulla ka siis, kui külalisõhtut ametlikult ei ole välja kuulutatud. Soovitav on tulla teisipäeva õhtuti, kuid on võimalik kindlasti organiseerida külastust ka mõnel muul nädalapäeval. Igal juhul tuleks siis aga eelnevalt enda soovist teada anda kas e-posti teel või helistades.

Külalisõhtul on Sul võimalus õllelauas istudes kuulda meie tegemistest ja toimetamistest, tutvuda Leola tavade ja kommetega ning korporatsioonide tavadega üldiselt.

Kui Sul on mingeid eelnevaid küsimusi, või soovid lihtsalt infot ilma suure kohaletuleku vaevata, siis võid helistada tel. 529 7798 või võtta ühendust e-posti teel - leola@leola.ee.

Liikmeks astuda soovija peab hetkel omandama või olema omandanud kõrghariduse. Ta ei tohi olla varem välja heidetud ühestki teisest korporatsioonist ning loomulikult ei saa kuuluda mitmesse korporatsiooni korraga.

Vt. ka Korp! Leola Facebookis

Seega — kohtumiseni!